Inzamelschema, inzamelen huisvuil en meldpunt
De inzameling van het gft-afval (de groeneminicontainer) en het gewone huishoudelijk afval of ‘restafval’ (degrijze) verloopt volgens een inzamelschema. Aan dit rooster kunt u zienop welke dagen bij u het restafval en gft worden opgehaald.De inzameling wordt uitgevoerd door het regionaal inzamelbedrijf Avalex.
Let op: In principe rijden de inzamelploegenvolgens een vaste route door de wijken. Maar het kan gebeuren dat –bijvoorbeeld door een wegopbreking – een andere route wordt gereden.Dan wordt uw container dus op een ander tijdstip geleegd. Zorgt u erdaarom voor dat de containers (of vuilniszakken) op de dag vaninzameling in ieder geval om 8.00 uur klaarstaan om te worden geleegd.
Afvalkalender dinsdag 2012 (PDF-document, 179kb)
Afvalkalender vrijdag 2012 (PDF-document, 203kb)
Afwijkende tijden afvalinzameling Avalex
Tijdens de zomerperiode kan het voorkomen dat de tijden van afvalinzameling afwijken van de tijden waaraan u gewend bent. Voorkom dat uw minicontainer niet geleegd wordt. Zet uw minicontainer daarom op de ophaaldag voor 7.30 uur 's ochtends op de bekende aanbiedplaatsen.
Voor meer informatie kijkt u op http://www.avalex.nl/actueel/aankondigingen